Keletas sričių, kuriose esame kieti

Pateikiame įžvalgas, kurių reikia jūsų verslui, kad sudėtingi, nesutvarkyti ir painūs duomenys būtų paversti aiškia ir tinkama naudoti informacija. Galėsite paspartinti savo sprendimų priėmimo procesus turėdami aiškius ir patikimus duomenis!

Konsultacijos verslo strategijos klausimais

Mum rūpi ne tik duomenys, mum rūpi ir jūsų verslas. Galime padėti verslo strategijos klausimais jūsų pelningumo augimui.

Duomenų integracija

Jei turite daug netvarkingų duomenų šaltinių, galime padėti juos išvalyti ir suintegruoti į vieną aiškų ir patikimą duomenų šaltinį.

BI sprendimai

Pažangūs verslo analitikos (BI) sprendimai panaudojant jūsų duomenis, gali padėti kasdieniniuose verslo sprendimuose matant aiškius KPI ir greitas įžvalgas taktiniams sprendimams.

Duomenų ir analitikos valdymas

Augant analitikų ir analitinių sistemų skaičiui, tampa sunku suvaldyti situaciją, dėl to laikas nuo duomenų iki sprendimo gali užtrukti per daug ilgai. Galime įvertinti jūsų organizacijos analitinę brandą ir pasiūlyti pokyčius kurie leis sumažinti įžvalgų laiką nuo mėnesių iki minučių.

Duomenų analizė

Turite duomenų ir manote, kad jie slepia įžvalgas, kurios gali padėti jūsų verslui - galime padėti išgryninti šias įžvalgas.


Įrankių kūrimas

Verslo procesai gali tapti daug efektyvesni turint reikiamus įrankius, tačiau daug paplitusių įrankių yra per daug nutolę nuo jūsų verslo specifikos - galime padėti sukurti jūsų verslo specifikai pritaikytus įrankius, kurie paspartins įvairius procesus.

Mūsų komanda

Explico komanda turi 27 metų bendrą analitinę patirtį. Mes matėme ir padėjome išspręsti daug verslo problemų skirtingose industrijose ir tikime, kad rasime kaip padėti jūsų verslui.

Antanas Baltrušaitis

Partneris, CEO

Artūras Gailiūnas

Partneris

Mūsų principai

Jūsų verslo sėkmė ir rezultatai yra mūsų verslo pamatai, todėl į kiekvieną klientą žiūrime su didele atsakomybe.

Dėmesys jūsų verslui

Mes visada orientuojamės į verslo poreikius ir problemas ir suteikiam įžvalgų/rekomendacijų arba pritaikom technologijas jų sprendimui.

Individualūs sprendimai

Mūsų paslaugos ir sprendimai prisitaiko prie įmonės dyžio, galimybių ir brandos lygio. Mūsų paslaugos ir sprendimai prisitaiko prie jūsų verslo poreikių.

Lankstumas
 

Esam lankstūs bendradarbiavimo modelyje: galime dirbti ties projektais, galime papildyti jūsų komandą, galime dirbti kartu su jūsų komanda.

Pradedam nuo nedaug ir augam kartu

Visada stengiamės pradėti nuo nedidelės apimties ir pliačiame pagal poreikį taip geriau pažindami jūsų veiklos specifiką. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo: kuo geriau pažinsime jūsų verslą – tuo daugiau vertės galėsime sukurti. 

Susisiekime

MB Explico
Įmonės kodas: 305678075
info@explico.lt
+370 614 89707
+370 652 77223

lt_LTLietuvių kalba